Prijemni ispiti na fakultetima Univerziteta u Beogradu i Nišu počinju 24. juna
22. jun 21:13
18. jul 2023 10:03
podeli vest
Foto: TANJUG/JADRANKA ILIĆ
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je danas da aplikacija "Beograd plus" za plaćanje karata i praćenje linija GSP-a, od danas postaje aktivna i za korisnike Ajfon telefona, saopštio je Beoinfo.
"Aplikacija Beograd plus koja građanima služi za plaćanje karata i praćenje vozila javnog prevoza aktivna je od danas i za korisnike Iphone telefona. Oni aplikaciju mogu da skinu u Apple Store-u i pomoću nje plate kartu putem kreditne kartice, SMS-a ili naloga za plaćanje, ali i da imaju informaciju gde se nalazi svako vozilo, koliko stanica je udaljeno od njihove lokacije, te procenu za koliko minuta stiže", rekao je gradonačelnik Šapić.
Kako je navedeno u saopštenju, aplikaciju "Beograd plus" do danas je skinulo i uspešno koristi preko 165.000 građana.
22. jun 21:13
22. jun 20:43
22. jun 20:18
22. jun 16:33
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 14:10
22. jun 13:35
22. jun 21:09
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07