MUP: Odbacujemo tvrdnje urednika "Bete", policija je imala zakonsku obavezu da reaguje
22. jun 22:40
8. avgust 2023 10:42
podeli vest
Foto: shutterstock.com/Alena Ogolikhina, ilustracija
BEOGRAD - Od početka rada aplikacije "Beograd plus", za nešto manje od mesec dana, više od 300.000 Beograđana koristi aplikaciju kako bi pratili gde se nalaze vozila javnog prevoza, kao i da bi platili svoju kartu, saopšteno je danas iz Kabineta gradonačelnika grada Beograda.
Kada je reč o korisnicima Android telefona, njih 241.000 trenutno koristi aplikaciju, dok je na Ajfon (Iphone) uređajima ona preuzeta 59.800 puta.
Kako je ranije i najavio gradonačelnik Aleksandar Šapić, aplikacija "Beograd plus" građanima omogućava da preko nje plate kartu putem SMS-a, kreditne kartice ili naloga za plaćanje, a takođe daje i mogućnost da u svakom trenutku provere gde se nalazi svako vozilo iz sistema javnog prevoza.
22. jun 22:40
22. jun 22:14
22. jun 21:19
22. jun 21:13
22. jun 16:33
22. jun 15:37
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 22:30
22. jun 21:59
22. jun 21:59
22. jun 21:22
22. jun 21:09
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
22. jun 22:01
22. jun 21:04
22. jun 20:22
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07