Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu
25. jun 22:52
24. jun 2026 16:00
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/Toni Genes/Arhiva
BUDIMPEŠTA - Narodna banka Mađarske kaznila je naftnu kompaniju MOL sa 43 miliona mađarskih forinti (oko 121.000 evra) zbog kršenja obaveze vanrednog objavljivanja informacija prema propisima tržišta kapitala.
Narodna banka Mađarske (MNB) je u okviru svog kontinuiranog nadzora nad MOL-om donela rešenje kojim upozorava kompaniju da ubuduće, u svakom trenutku, obezbedi usklađenost sa svojim obavezama vanrednog objavljivanja informacija u skladu sa važećim propisima.
"Zbog povrede obaveze vanrednog objavljivanja iz tačke I - na osnovu obrazloženja navedenog u uvodnom delu ovog rešenja - MNB nalaže Izdavaocu da plati nadzornu novčanu kaznu u iznosu od 43.000.000 mađarskih forinti", navodi se u izveštaju objavljenom na Budimpeštanskoj berzi.
25. jun 22:52
25. jun 22:18
25. jun 20:30
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19