4. februar 2024 20:01

Arsenal bolji od Liverpula u derbiju kola, Garnačo vodio crvene đavole do pobede

Izvor: TANJUG

podeli vest

LIVERPUL - Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Liverpula sa 3:1 u utakmici 23. kola Premijer lige.

Precizni za londonski klub bili su Bukajo Saka u 14. minutu, Gabriel Martineli u 67. minutu i Leonardo Trosar u 92. minutu.

Jedini gol na susretu za goste postigao je odbrambeni igrač Arsenala Gabriel u 45. minutu.

Fudbaleri Mančester junajteda upisali su novu pobedu, ovog puta protiv ekipe Vest Hema koju su nadigrali rezultatom 3:0 (1:0).

Golove za “crvene đavole” postigli su Rasmus Holjund u 23. minutu, dok je Alehandro Garnačo bio precizan u 49. i 84. minutu.

U ostalim utakmicama Vulverhempton je bio bolji od Čelsija rezultatom 4:2, dok su fudbaleri Bormuta i Notingema remizirali (1:1) na stadijumu “Vitaliti”.