MUP: Odbacujemo tvrdnje urednika "Bete", policija je imala zakonsku obavezu da reaguje
22. jun 22:40
4. jun 2025 12:28
podeli vest
Foto: shutterstock.com/Aleksandar Blanusa, ilustracija
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su A. N. (43) i G. C. (48) iz ovog grada, jer su u stanu u kojem oni borave pronašli oko pola kilograma amfetamina.
Oni su osumnjičeni za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je iz Policijske uprave u Novom Sadu.
Pretresom stana, u kome njih dvoje neprijavljeno borave, policija je pronašla oko pola kilograma amfetamina i manju količinu kokaina.
Pronađena je, takođe, digitalna vaga i novac, u domaćoj i stranoj valuti, za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
Sumnja se, takođe, da je A. N. prethodno prodala amfetamin E. Đ. (37), kod koga je pronađena ta droga, pa se on tereti za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
A. N. i G. C. određeno je zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
22. jun 22:40
22. jun 22:14
22. jun 21:19
22. jun 21:13
22. jun 16:33
22. jun 15:37
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 22:30
22. jun 21:59
22. jun 21:59
22. jun 21:22
22. jun 21:09
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
22. jun 22:01
22. jun 21:04
22. jun 20:22
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07