25. jun 2026 08:59
Grupa građana iz Novog Sada peške krenula na skup 27. juna u Beogradu
podeli vest
Foto: Shutterstock.com
NOVI SAD - Grupa građana krenula je jutros pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ''Srbija jedna porodica'' koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Građani nose zastave Srbije i zastave sa sloganom ''Srbija pobeđuje'' i uzvikuju ''Kosovo je srce Srbije'' i ''Živela Srbija''.
Planirano je da prespavaju u Inđiji, odakle će nastaviti put ka Beogradu.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa