Vučić pred Predsedništvom primio zahteve grupe radnika GSP-a: Odgovor u roku od 7 dana
24. jun 12:08
24. jun 2026 12:25
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/ lev radin
LONDON - Gradonačelnik Londona Sadik Kan izjavio je da je broj pretnji smrću koje su mu upućene "porastao za 2.000 odsto" nakon prve izborne pobede američkog predsednika Donalda Trampa, dok je, kako je naveo, zabeležen dodatni rast od 100 odsto nakon što je Tramp osvojio drugi mandat.
Kan je u intervjuu za italijanski magazin Republika rekao da su pretnje predstavljale veliki teret za njega, njegovu porodicu i prijatelje.
"Nikada nije prijatno primati pretnje smrću i živeti uz policijsku zaštitu... Uradili smo neke analize i kada je predsednik Tramp izabran, količina pretnji koje sam dobio povećana je za 2.000 procenata. Kada je izabran drugi put, povećane su za 100 procenata", rekao je Kan.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa
24. jun 12:08
24. jun 12:02
24. jun 11:52
24. jun 09:38
24. jun 11:17
24. jun 09:14
24. jun 08:51
23. jun 22:09
23. jun 11:33
23. jun 10:15
22. jun 15:10
23. jun 18:53
23. jun 15:23
23. jun 13:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 11:22
24. jun 11:13
24. jun 10:52
24. jun 09:14