Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu
25. jun 22:52
13. oktobar 2024 13:05
podeli vest
Foto: Tanjug
LESKOVAC - Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Branko Radujko zahvalio se svima na podršci reprezentaciji u pobedi "orlova" nad Švajcarskom 2:0 i najavio da će teren u Leskovcu biti u mnogo boljem stanju za meč protiv Danske u novembru.
"Čestitam igračima i stručnom štabu reprezentacije Srbije na izuzetnoj borbi i zasluženoj pobedi nad Švajcarskom, koju smo svi dugo iščekivali. Takođe, želim da se zahvalim našim navijačima, medijima, bivšim reprezentativcima, kao i državnom rukovodstvu i svima koji su nesebično pružili podršku našoj reprezentaciji sinoć u Leskovcu", rekao je Radujko za sajt FSS.
Utisak posle velike pobede donekle je pokvarilo loše stanje terena, za koje FSS preuzima odgovornost.
"Reč je o posledici neadekvatnog održavanja u prethodnom periodu, a propusti koje smo zatekli, poput ovog sa terenom u Leskovcu, su jasan pokazatelj zatečenog javašluka i neodgovornosti. Nije država gradila stadione i terene da bi ih neko neodgovorno koristio. Oni su vrednost za buduća vremena i tako ćemo se prema njima odnositi", dodao je Radujko.
Generalni sekretar FSS je rekao da je uveren da će se to brzo promeniti.
"Želimo da uspostavimo najviše standarde u svim segmentima, uključujući i stanje fudbalskih terena. To je i naša obaveza koju ćemo da preuzmemo sa punom ozbiljnošću, vrednim radom i konkretnim rezultatima. U skladu sa tim, za utakmicu protiv Danske, u novembru, teren na stadionu "Dubočica" u Leskovcu biće u znatno boljem stanju. To će pokazati da u FSS menjamo stvari na bolje", zaključio je Radujko.
25. jun 22:52
25. jun 22:18
25. jun 20:30
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19