Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu
25. jun 22:52
11. decembar 2024 17:14
podeli vest
Foto: TANJUG/SAVA RADOVANOVIĆ
MILANO - Direktor Omladinske škole Fudbalskog kluba Crvena zvezda Nikola Jelić izjavio je danas da su juniori "crveno-belih" trijumfom protiv Milana u Ligi šampiona na najlepši mogući način završili ovu godinu.
Juniori Crvene zvezde su danas u gostima pobedili Milan rezultatom 3:1 u meču šestog kola Lige šampiona za mlade.
"Kao i što sam govorio nakon prethodnih utakmica kada smo dobro igrali, a nismo pobeđivali - mislim da ne bi trebalo da 'poletimo' već da pustimo decu da igraju i razvijaju se na pravi način u normalnim uslovima. Čestitam stručnom štabu na čelu sa Nenadom Milijašem i momcima na sjajnoj partiji. Smatram da smo ove sezone mogli da budemo konkurentniji, te da smo izgubili određene mečeve koje smo mogli da dobijemo. Na najlepši mogući način završavamo godinu i mislim da je to pravi put kojim ide akademija Crvene zvezde", rekao je Jelić, prenosi zvanični sajt Crvene zvezde.
Crvena zvezda je takmičenje završila na 28. mestu na tabeli LŠ sa pet bodova i nije uspela da se plasira u narednu fazu takmičenja.
"Naš primarni i osnovni cilj je razvoj igrača. Takođe, kada ste u Crvenoj zvezdi rezultat je veoma bitan. Moram da naglasim da smo kompletnu Omladinsku Ligu šampiona igrali sa do dve ili tri godine mlađim fudbalerima. Tu su Vasilije Kostov, Luka Zarić, Savo Radanović i Aleksa Damjanović, koji još dve tri sezone imaju pravo da igraju Ligu šampiona za mlade igrače. Samim tim naš uspeh je još veći", zaključio je Jelić.
25. jun 22:52
25. jun 22:18
25. jun 20:30
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19