25. jun 2026 09:41
Nejmar: Plakao sam u svlačionici, zahvalan sam Bogu što mogu da pomognem Brazilu
podeli vest
Foto: AP Photo/Lynne Sladky
MAJAMI - Fudbaler Brazila Nejmar, koji je u meču protiv Škotske odigrao prvi meč za "selesao" posle 981 dana pauze, rekao je posle utakmice da je plakao i da se zahvaljuje Bogu što može da pomogne Brazilu.
Nejmar (34) je ušao u igru u 75. minutu utakmice u kojoj je Brazil deklasirao Škotsku 3:0 i tako osigurao prvo mesto u Grupi C.
"Da, plakao sam u svlačionici. Zahvaljujem se Bogu što sam mogao da pomognem svojoj zemlji, jako sam srećan", rekao je Nejmar koji je zaigrao na četvrtom uzastopnom Mondijalu.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa