27. jun 2026 22:52
Dačić obišao pripadnike MUP-a koji su obezbeđivali skup ispred Skupštine
podeli vest
Foto: TANJUG/JADRANKA ILIĆ
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić obišao je večeras policajce iz interventnih jedinica i brigade koji su, kako je naveo, obezbeđivali današnji skup, neumorno brinuli o bezbednosti svih građana i uspešno završili zadatak.
Dačić je na Instagramu naveo da im je tokom razgovora izrazio zahvalnost na visokom nivou profesionalizma tokom današnjeg dana.
"Sigurnost i stabilnost ostaju naš glavni prioritet", istakao je Dačić.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa