Popović: Bez kosovskog zaveta nema ni duhovne snage koja je srpski narod očuvala
28. jun 08:52
28. jun 2026 08:44
podeli vest
Foto: mupsrbije/Instagram
BEOGRAD - Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za hitno obaveštavanje građana zbog curenja amonijaka u Guči došlo do nepravilnosti u isporuci poruke, usled čega je kod dela korisnika obaveštenje dostavljeno putem sistema „Pronađi me“, umesto putem Sistema za hitno obaveštavanje građana.
Zahtev za aktiviranje Sistema za hitno obaveštavanje građana primljen je u 2.17 časova od Sektora za vanredne situacije, a nakon izvršene provere podataka, upozorenje je u 2.27 časova aktivirano u skladu sa propisanom procedurom i prosleđeno operatorima mobilne telefonije.
Operatori „Yettel“ i „A1“ upozorenje su prosledili putem Sistema za hitno obaveštavanje građana, isključivo za područje Guče, za koje je i bilo namenjeno, dok je kod dela korisnika u mreži „Telekom Srbija“ poruka greškom isporučena putem sistema „Pronađi me“, navedeno je u saopštenju MUP-a.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa
28. jun 08:52
28. jun 08:49
28. jun 08:44
28. jun 08:39
27. jun 20:06
27. jun 14:20
27. jun 13:02
27. jun 10:50
28. jun 06:55
28. jun 06:34
27. jun 20:06
26. jun 11:07
25. jun 18:41
25. jun 15:47
28. jun 08:24
28. jun 08:12
27. jun 22:37
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32