28. jun 2026 08:49

MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspešno izvršeno, sedam lica evakuisano

Izvor: TANJUG

podeli vest

MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspešno izvršeno, sedam lica evakuisano

Foto: Shutterstock.com/velenjac, ilustracija

BEOGRAD - Pretakanje amonijaka, nakon curenja u hladnjači u Guči je uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena je u 6.55 časova, saopšteno je iz MUP-a.

Navedeno je da je nakon curenja amonijaka u Guči sedam lica evakuisano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu.

"Po prijavi curenja amonijaka u Guči na lice mesta odmah su upućeni pripadnici Sektora za vanredne situacije koji su, u saradnji sa drugim nadležnim službama, preduzeli sve neophodne mere radi zaštite građana i stavljanja situacije pod kontrolu", ističe se u saopšptenju.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa