Od 15. do 21. juna isključena 1.792 vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola
22. jun 12:57
17. april 2025 21:30
podeli vest
Foto: TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije i Policijske uprave u Novom Sadu, zaplenili 15 kilograma kokaina.
“Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije i Policijske uprave u Novom Sadu, zaplenili su 15 kilograma kokaina. Kokain je zaplenjen u jednom skladištu na teritoriji Novog Sada, a pronađen je u kutijama sa bananama'', rekao je Dačić, saopšteno je iz MUP-a.
Policija, u saradnji sa inostranim partnerima, kako je dodao, nastavlja dalji intenzivan i sveobuhvatan rad na rasvetljavanju svih okolnosti ovog slučaja.
Galerija
22. jun 12:14
22. jun 12:46
22. jun 11:16
22. jun 10:44
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
21. jun 22:45
21. jun 12:44
20. jun 21:35
22. jun 09:03
22. jun 09:03
22. jun 08:49
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17